UAH
Заказчикам: ВВВ Спецтехника, ЧП, Украина, ALL.BIZ: Украина
Premium Business
Отзывов: 0
+38 (067) 552-64-77
ВВВ Спецтехника, ЧП

Заказчикам ВВВ Спецтехника, ЧП

Пропонуємо кредитування на покупку земснарядів в національній та іноземній валютах.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» здійснює кредитування корпоративних клієнтів. Найбільш витребуваними формами кредитування клієнтів - юридичних осіб є кредити та кредитні лінії. Дані кредитні продукти надаються Банком як на поповнення обігових коштів підприємства, так і на купівлю основних засобів, а також для реалізації інших інвестиційних проектів.
Термін кредитування - до 3-х років при кредитуванні на купівлю основних засобів, до 1 року - при кредитуванні на поповнення обігових коштів. Валюта кредиту - гривня,долар США, Євро. В якості забезпечення можуть прийматись: нерухомість, обладнання, товари в обігу, майнові права на кошти, що розміщені на депозитних рахунках в банку та інше. Майно, яке передається в заставу, повинно бути ліквідним та доступним для його моніторингу з боку банку.
Базові відсоткові ставки по кредитам та кредитним лініям становлять - 22 річних у гривні, та 14% річних в дол.США.
Комісія за оформлення кредиту/кредитної лінії становить 0,7% від суми (разово).
У разі кредитування у формі кредитної лінії додатково щомісячно сплачується комісія у розмірі 0,1% від суми встановленого ліміту.
Умови кредитування визначаються індивідуально по кожному кредитному проекту в залежності від фінансового стану позичальника, строку кредитування, запропонованого забезпечення та інших суттєвих умов проекту.
Додаткові витрати, пов'язані з оформленням договору кредиту / кредитної лінії:
- Нотаріальне посвідчення договорів застави;
- Страхування заставленого майна.

ПуАТ «КБ «Акордбанк» оперативно, в стислі строки проводиться розгляд кредитних проектів та прийняття рішення щодо кредитування клієнтів.
Перелік документів, необхідних для розгляду кредитного проекту ПуАТ «КБ «Акордбанк», додається. Консультації щодо підготовки та заповнення документів можна отримати за телефоном: +38 (044) 593-99-66.
Для отримання документів, необхідних для кредитування, звертатись за електронноую адресою: kasiopia29@gmail.com

LiveInternet

Описание

заказчикам ВВВ Спецтехника, ЧП Украина, ALL.BIZ: Украина